Lejlighed til salg i Fuengirola, 209.000 € (Ref. JC69006JR)

Generelt
  • 2ª Etage
  • 4 Gulve
  • 1 Salon
  • 2 Sovesale
  • 1 Bad
  • 2 Indbyggede skabe
  • 1 Terrasse (5 m2)
  • Vaskerum

Overflader
  • Bygget areal: 60 m2
  • Nyttig: 58 m2

Stat
  • Byggeår: 1975

• Sikkerhedslås

209.000 €

219.000 €
Reduceret 4,57%
  • m2 bygget areal: 3.483 €
  • Boligforening 30 €/Måned
CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año
IN PROCESS IN PROCESS

CALLE CATALUÑA, 1.
29640, Fuengirola (Málaga)

Beliggenhed
  • Ydre
  • Syd orientering